5 december gezinsdienst: ‘Vol verwachting…!’   

“Vol verwachting klopt ons hart, wie krijgt dit en wie krijgt dat?!”  

Kijken jullie ook zo uit naar pakjesavond? Of vinden jullie het soms ook wel een beetje té spannend? Je hoopt dat je verwachting uitkomt, maar wat als dat niet gebeurt en het tegenvalt?  

In de gezinsdienst gaan we geen Sinterklaasfeest vieren, maar er is wel een cadeau! Voor wie zou het zijn? En wat zou erin zitten? Het thema van de dienst is “Vol verwachting...!” En er gaan onverwachte dingen gebeuren in de dienst!  

Je kunt om 10.00 uur naar Elim komen, maar je kunt ook meekijken én meedoen via Kerkdienstgemist.nl. Als je thuis mee wilt doen, is het handig om een groot hardgekookt ei, een lege glazen fles (met een hals iets groter dan het ei) en lucifers klaar te zetten. Had je niet verwacht hè? 

We verwachten dat het een verrassende en afwisselende dienst voor jong en oud wordt! Tot ziens op zondag 5 december!