16 februari   Filmavond: Paterson    (Jim Jarmusch, 2016)
Ook in februari is er weer een film te zien in de Vredekerk in Loppersum. Deze keer is het Paterson, een Amerikaanse film uit 2016 van regisseur Jim Jarmusch. In de film wordt de dichtende buschauffeur Paterson gevolgd, die leeft volgens een ijzeren routine, waar hij niet van afwijkt. De Volkskrant gaf de film vijf sterren en schreef: "In Paterson laat [Jarmusch] zien dat in zo'n voortkabbelend leven juist de schoonheid van het onopvallende gaat opvallen."
Na afloop van de film is er gelegenheid om na te praten onder het genot van een hapje en een drankje.

 

Wilt u graag meerijden dan kunt u contact opnemen met Marjan de Winter, 581680,

 

Datum: vrijdag 16 februari
Plaats: Vredekerk Loppersum, Burg. van der Munnikstraat 16
Aanvang: 19:45 uur
Toegang: een kleine vrijwillige bijdrage in de onkosten