kinderen

ouderen

jeugd

vragend

jongvolwassenen

nieuwsbrief

volwassenen

kerknijs

Vrijdag 4 november van 19-21 uur in Pro Rege komt er iemand van het Van Mesdag kliniek aan ons (club en Maff) een presentatie geven.
Het van Mesdagkliniek is een instelling waar 260 mannen worden behandeld die in het verleden iets hebben gedaan wat niet goed is. Ze hebben voor die straf in een gevangenis gezeten. Ook mensen die heel erg in de war zijn en daarbij ook een verslaving hebben waardoor ze verkeerde dingen hebben gedaan worden daar behandeld zodat ze misschien in de toekomst terug kunnen in de “gewone” wereld. Dit noemen ze een tbs behandeling. Dit is best wel een moeilijk, maar ook zeker een interessant onderwerp, het zal in begrijpelijke taal worden uitgelegd aan de jeugd.

van mesdag kliniek