Zaterdag 19 & zondag 20 maart 2016 gaan we met de jeugd, jeugdraad & diaconie meedoen aan de actie "Zip your Lip".

We gaan dan ervaren hoe het is om geen voedsel te kunnen eten. Water en thee drinken is alleen toegestaan. In het volgende Hetzelfde spoor komt er meer informatie over deze actie.

Tijdens de startweekend hebben we met een hele grote groep mensen, jong en oud, kunnen genieten van verschillende heerlijke gerechten. Ieder op zijn eigen manier bereid. Er werd diverse malen gevraagd "wat zit er allemaal in", "hoe maak je dit".

Daaruit is idee ontstaan om een receptenboekje te gaan maken waarvan de opbrengt ten goede komt aan de actie "Zip your lip".

Heeft u/ heb jij een/meerdere gerecht(en) wat u/je met anderen wilt delen schrijf het op en geef het aan ons door. Dan zorgen wij dat er een mooi boekje van wordt gemaakt. U kunt dan in de toekomst ook dat lekkere gerecht op tafel zetten.

Recepten kunt u , geschreven of digitaal, inleveren voor vrijdag 15 januari 2016 bij Brenda Heun, Havenweg 18 of Jolanda Flikkema, Nesweg 27.