Het project van de Diaconie / ZWO:

Het ondervoedingsprogramma van World Vision in Zimbabwe.

De uitzonderlijk sterke El Nino heeft voor extreme droogte gezorgd in o.a. Zimbabwe. Doordat er weinig regen is gevallen zijn de waterbronnen leeg, mislukken de oogsten en sterft het vee. Miljoenen mensen zijn afhankelijk van voedselhulp.
Het projectgebied van World Vision is Sanzukwe. Hier worden o.a. voedselpakketten met maïsmeel, zout, bakolie en gedroogde vis uitgereikt. Ook krijgen kinderen voedselrijke pap, niet alleen in het sponsorgebied, maar ook hier buiten.
De diaconie en ZWO zijn, samen met de jeugdraad gestart met een project van 2 jaar om dit te ondersteunen. We hopen op deze manier een steentje te kunnen bijdragen. Ook de opbrengst van het neut'n schait'n is naar dit project gegaan.

 

Oudere projecten:

Hart voor Moldavië

Verslag activiteiten in Wit-Rusland

Metan